EVR: odzyskiwanie danych

Wrocławscy profesjonaliści data recovery zapraszają

dyski twarde

dyski twarde

Od wielu lat działa w naszej firmie dział DATA RECOVERY zajmujący się odzyskiwaniem danych z uszkodzonych dysków talerzowych. Jesteśmy skuteczni i zdeterminowani by zabezpieczyć i odzyskać Twoje dane niezależnie od rodzaju uszkodzenia. Trafiają do nas dyski po upadku, uszkodzone mechanicznie, z przyklejonymi głowicami oraz z awariami kontrolerów. Na zdecydwaną większość mamy lekarstwo...


dyski SSD i hybrydy

SSD i hybrydy

Prowadząc własne badania oraz mając ogromne doświadczenie w naprawach płyt głównych, jesteśmy w stanie odzyskiwać dane z dysków SSD opartych o pamięci flash. Uszkodzenie pamięci flash oznacza często konieczność wykonania skomplikowanych operacji serwisowych niedostępnych w większości serwisów komputerowych. Łaczymy wiedzę z innowacyjnością, realizując zlecenia odzyskania danych poprzez demontaż układów NAND oraz odtworzenie struktury danych poza oryginalnym PCB.


karty SD

karty SD

Twoja karta nie jest widoczna w systemie, telefonie czy innym urządzeniu ? Podczas kopiowania wyskoczył błąd ? Nie widzisz zawartości karty a system chce formatować urządzenie ? Zapraszamy na bezpłatną diagnostykę do EVR.


telefony

telefony 

Odzyskujemy dane ze smartfonów opartych na systemach Android i innych. Przywracamy skasowane pliki , SMSy, zdjęcia , historię połączeń czy kontakty. Zachowujemy poufność i dyskrecję dbając równocześnie o jak najszybsze przekazanie odzyskanych danych i przywrócenie działania powierzonego urządzenia.


macierze

macierze

Realizujemy złożone procesy odzyskiwania danych gromadzonych w macierzach dyskowych, pracujących w każdym praktycznie typie RAID. Podejmujemy się odzyskania danych z typowych serwerów plików i aplikacji oraz działań w chmurze.  


kasowanie danych

kasowanie danych

Kasujemy zawartość dysków i umożliwiamy ich ponowne użycie oraz dokonujemy trwałej zmiany struktury nośników magnetycznych degausserem. Niszczymy mechanicznie dyski.
Utylizujemy nośniki po ich ówczesnym kasowaniu i dokumentujemy takie operacje kartą przekazania .


informatyka sledcza

informatyka śledcza

Realizujemy zlecenia poszukiwania danych na różnych urządzeniach i nośnikach, umożliwiając odtworzenie historii połączeń, kontaktów, przeglądania , transakcji czy przywrócenia kasowanych i zamazywanych zdjęć i dokumentów.


 


© EVR-Systems, 2024.     Wymagania techniczne   |   Polityka prywatności  |   O cookies   |   Regulamin serwisu   |   Powrót na stronę główną